
Пенал Kite K26-2700-1
- В наличии
- Код: K26-2700-1
473 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Пенал Kite K26-2700-1 – стильний і багатофункціональний. Він легко впорядкує канцелярію, письмове приладдя та інші важливі дрібнички. Трендовий аксесуар, який можна використовувати як шкільний пенал чи модну косметичку. Його стильний дизайн підкреслить твій неповторний стиль, а зручна конструкція допоможе швидко знаходити все, що потрібно. Ідеальний для школи та позашкільних активностей — з ним твої речі завжди під контролем!
Модель поєднує в собі вражаючу місткість та стильний дизайн. Об’ємне відділення, наявність кишеньок та органайзеру допоможуть підтримувати ідеальний порядок всередині.
Стильний дизайн із трендовим поєднанням кольорів підкреслить бездоганний смак.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
- 2 відділення на блискавці;
- 2 внутрішні кишені;
- резинки для фіксації олівців та ручок;
- ручка-петля для зручного використання;
- міцні зносостійкі матеріали та надійна фурнітура;
- усередині – міцна брендована підкладка;
- стильний дизайн – для натхнення;
- універсальний – можна використовувати як косметичку;
- декор: об'ємний металізований друк.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 70 г |
| Висота (см) | 12 см |
| Довжина (см) | 21.5 см |
| Ширина (см) | 7 см |
- Цена: 473 ₴






