
Пенал без наповнення Kite Hello Kitty HK26-621-3, 1 відділення, 1 відворот
- Нет в наличии
- Код: HK26-621-3
428 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Пенал Kite HK26-621-3 допоможе дитині завжди бути зібраною та організованою. Ідеальна модель для першокласників та учнів початкової школи віком від 6 років.
Все необхідне можна розмістити в одному пеналі! Адже на заняттях діти не лише пишуть, а також розфарбовують, вирізають та малюють. Пенал із додатковим відворотом та внутрішнім органайзером здатен вмістити весь базовий набір канцелярії на кожен день. Зручно, коли усі потрібні канцтовари завжди під рукою.
У пеналі легко підтримувати порядок. Ручки, олівці, фломастери, ножиці, гумка та точилка: кожен предмет буде на своєму місці, акуратно закріплений резинкою.
Стильний дизайн в ліцензії My Melody цілий рік підніматиме настрій і мотивуватиме вчитися із задоволенням.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби пенала. Кожна деталь виконана бездоганно. Друк не тьмяніє, довго зберігає первинну яскравість. Внутрішнє ПВХ-покриття легко очистити від забруднень. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, відмінно справляються із частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
- 1 відділення з відворотом – щоб усе необхідне завжди було під рукою;
- резинки для фіксації канцелярського приладдя – для ідеального порядку всередині пеналу;
- місткий розмір, завдяки якому в пеналі зручно розміщується олівець з гумкою;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – гарантія довгої служби;
- картонна вкладка з полем для розкладу – щоб графік уроків завжди був перед очима;
- матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер;
- внутрішнє оздоблення – практичне ПВХ-покриття;
- стильний дизайн в ліцензії My Melody підніматиме настрій на кожному уроці;
- декор – об'ємний друк.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Розовый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-книжка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 170 г |
| Висота (см) | 14 см |
| Довжина (см) | 20.5 см |
| Персонажи | My Melody |
| Ширина (см) | 4 см |
- Цена: 428 ₴







