
Калькулятор Brilliant 12 розрядів BS-0222
- В наличии
- Код: BS-0222
596 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Калькулятор Brilliant BS-0222 12-розрядний.
Особливості:
- Дворівнева пам'ять
- Тип батарей живлення: літієва LR54
- Клавіша видалення останньої цифри
- Клавіша операції "підвищення ціни"
- Клавіші введення розрядів: клавіша "00"
- Перемикач "Кількість знаків після коми"
- Перемикач "Режим округлення"
- Клавіша знака числа
- Захист від залипання клавіш
- Автоматичне вимкнення живлення
- Сонячна батарея
- Тип дисплея: РК-дисплей
- Тип дисплейної панелі: акрилове покриття
- Вага нетто: 200 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brilliant |
| Вид | Настольный |
| Цвет | Черный |
| Разрядность | 12 |
| Тип | Бухгалтерский |
| Размеры | |
| Вес | 200 г |
| Длина | 176 мм |
| Толщина | 45 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Цена: 596 ₴

