
Фотопапір глянцевий 10х15 Buromax 200 г/м² 100 аркушів BM.2230-5100
- В наличии
- Код: BM.2230-5100
186 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Односторонній глянцевий фотопапір BUROMAX ідеально підходить для струменевого фотодруку в межах повсякденних фотопроектів.
- формат 10*15 см
- щільність 200 г/м2 (до 5 760 dpi)
- кількість аркушів 100
- миттєво висихає, що дозволяє максимально швидко працювати зі знімками
- поверхня: глянцева - завдяки гладкій глянцевій поверхні відбувається високоякісна передача яскравих, насичених кольорів з безліччю відтінків
- спеціальне мікропористе покриття забезпечує найвищий рівень розширення (до 5760 dpi).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для принтера/копира |
| Сфера применения | Для полиграфии |
| Тип | Фотобумага |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Формат | 10x15 см |
| Длина | 115 см |
| Количество в упаковке | 100 шт. |
| Материал | Бумага |
| Ширина | 100 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Вид бумаги | Односторонняя |
| Количество листов | 100 |
| Форма выпуска | Лист |
| Физические свойства бумаги | |
| Плотность бумаги | 200 г/м2 |
- Цена: 186 ₴



