
DoDo Пазл "Чудо-звери в лесу", 300375
- В наличии
- Код: 300375
86 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Як тільки дощик на дворі закінчився та на небі засяяло сонечко, тваринки вийшли на лісову галявинку — грітися та відпочивати. Вовчик та зайчик влаштували перегони — хто ж з них перший добіжить до озерця та привітається з жабенятком. Робимо навколишній світ чарівним та яскравим за допомогою серії «Тварини», що стануть фаворитами маленьких фантазерів. Деталі у пазла великі, виконані зі щільного картону та витримають будь-яку гру. Підходить для дітей від 4-х років, допомагає їм розвивати дрібну моторику, координацію та просторове мислення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 60 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Размеры | |
| Длина | 32 см |
| Ширина | 23 см |
- Цена: 86 ₴






