
DoDo Пазл «Гензель и Гретель», 300715
- В наличии
- Код: 300715
86 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пазл Dodo «Гензель та Гретель» — чудовий дитячий пазл на 60 елементами, що ідеально підходить для дітей віком від 4 років. Збираючи яскраве зображення казкових героїв, малюк розвиває логіку, увагу та дрібну моторику, а також терпіння та спостережливість.
Пазл має зручний розмір 23 × 32 см, якісні картонні деталі та стильний дизайн, що робить його чудовим подарунком для творчого дозвілля та сімейних вечорів.
Пазл від бренду Dodo відрізняється міцністю та безпекою для дітей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 60 шт |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 18 мм |
| Длина упаковки | 24 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 184 мм |
- Цена: 86 ₴





