
Термос Kite 430 мл, K25-1221-2 Chil mode
- В наличии
- Код: K25-1221-2
647 ₴
Дитячий термос Kite K25-1221-2 дбайливо зберігає тепло (або прохолоду), щоб дитина могла насолодитися улюбленим напоєм у будь-який момент — вдома, у школі, на прогулянці чи в дорозі. Фруктовий узвар, ягідний компот або запашний чай залишаються смачними та комфортними для пиття — завдяки спеціальній сіточці-фільтру.
Яскравий малюнок, нанесений якісно та з високою чіткістю, перетворює термос на справжній арт-об’єкт, який хочеться взяти з собою. Він не тільки функціональний, а й дарує гарний настрій щодня.
Термос зберігає температуру напоїв до 6 годин — тому дитина завжди зможе зігрітися теплим чаєм узимку або освіжитися прохолодним лимонадом улітку. Нержавіюча сталь AISI 304, з якої виготовлено внутрішню колбу, — один із найкращих матеріалів для харчової продукції: безпечний, довговічний, без запаху та не впливає на смак напою.
Кришка відкривається одним натисканням — зручно та швидко. Вона має надійний фіксатор, який запобігає випадковому відкриттю в рюкзаку. А зручний поїльник забезпечує комфортне пиття без потреби відкручувати кришку повністю.
Металева сіточка-фільтр дозволяє заварити напій із ягодами чи фруктами — і насолоджуватися чистим, смачним компотом або чаєм без шматочків. А ручка-петля з паракорду дозволяє зручно переносити термос.
Особливості:
- об'єм 430 мл — більше улюбленого напою на цілий день;
- зберігає температуру до 6 годин — теплий напій залишається теплим, прохолодний — прохолодним;
- виготовлений із нержавіючої сталі AISI 304 — безпечний, міцний, не впливає на смак;
- герметичний силіконовий ущільнювач — жодного проливання;
- зручний поїльник — пити комфортно і приємно;
- металева сіточка — для ягідного або фруктового напою;
- кнопка відкриття з фіксатором — легко відкрити, надійно тримається закритим під час транспортування;
- зовнішні стінки не нагріваються — термос безпечно тримати в руках;
- ручка-петля з паракорду — зручно носити;
- яскравий дизайн та приємна на дотик матова поверхня — викликає усмішку і виділяється серед інших;
- естетична подарункова картонна коробка — виглядає ефектно: бери і даруй!
- розмір 8х6,8х20,5 см.
Рекомендовано не наливати окріп або зачекати хвилину перед закриванням кришки, щоб уникнути надлишкового тиску через виділення пари.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Цвет | Желтый |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса термоса | Нержавеющая сталь |
| Материал ручки | Сталь |
| Объем | 430 мл |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термос |
| Тип термоса | Детский |
| Время сохранения тепла | 6 час |
| Время сохранения холода | 6 час |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 205 мм |
| Глубина | 68 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Цена: 647 ₴






