
Діркопробивач Buromax BM.4095 на 4 отвори металевий (до 10аркушів), чорний
- В наличии
- Код: BM.4095
520 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діркопробивач BUROMAX виготовлений з металу. Підошва оснащена знімним пластиковим контейнером для збору відходів висічки, на корпусі лінійка з шкалою, а це точний результат та рівні стопки підшитих документів.
Завдяки знімним ножам є можливість самостійно регулювати відстань між пробивними отворами та їх кількість (можна отримати від 1 до 4 отворів).
Металевий діркопробивач BUROMAX - легко і швидко проб'є заявлену кількість аркушів.
- Матеріал: метал
- Колір: чорний
- Пробивна потужність: 10 аркушів 80 г/м2
- Діаметр пробивного отвору: 7 мм
- Відстань між пробивними отворами: регулюється (максимально можлива відстань між крайніми ножами 217 мм)
- Розміри діркопробивача: 293х68х43мм
Діркопробивачі BUROMAX - це якість і надійність!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Страна производитель | Китай |
| Расстояние между пробитыми отверстиями | 0 мм |
| Диаметр пробитого отверстия | 7 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество пробиваемых отверстий | 4 |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Максимальное количество листов | 10 шт |
| Материал | Металл |
| Фиксатор | Да |
| Размеры | |
| Высота | 43 мм |
| Длина | 293 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Цена: 520 ₴





