
Дырокол Buromax BM.4081-01 металлический (до 70арк.), черный
- В наличии
- Код: BM.4081-01
1 099 ₴
Діркопробивач BUROMAX - для пробивання отворів в документах, паперах з метою зшивання. Може використовуватися працівниками офісів, навчальних закладів, установ та організацій, які працюють з документацією.
• корпус виготовлений з металу
• підошва оснащена знімним пластиковим контейнером для збору відходів висічки
• має висувну металеву лінійку з сантиметровою шкалою (до 12 см) для форматування та вирівнювання стосу паперу
• вбудований фіксатор закритого положення забезпечує зручне транспортування і зберігання
Технічні характеристики:
• особливість: фіксатор
• колір: чорний
• пробивна потужність: 70 аркушів
• діаметр пробивного отвору: 5,5 мм
• відстань між пробивними отворами: 80 мм
• розміри: 205х112х185 мм
Склад:
метал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Антискользящая подошва | Да |
| Расстояние между пробитыми отверстиями | 80 мм |
| Диаметр пробитого отверстия | 5.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Максимальное количество листов | 70 шт |
| Материал | Металл |
| Фиксатор | Да |
| Размеры | |
| Высота | 185 мм |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 112 мм |
- Цена: 1 099 ₴

