
Дырокол Buromax BM.4082-01 металлический (до 100арк.), черный
- В наличии
- Код: BM.4082-01
2 383 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корпус діркопробивача Buromax виготовлений з металу зі збільшеним важелем для зручності розподілу сили натиску і легкості роботи. Підошва оздоблена знімним пластиковим контейнером для збору відходів висічки і висувною лінійкою, а це точний результат і рівні стопки підшитих документів. Вбудований фіксатор закритого положення забезпечить зручне транспортування і зберігання.
Металевий діркопробивач Buromax - легко і швидко проб'є заявлену кількість аркушів.
Характеристики:
- Матеріал: метал
- Колір: чорний
- Пробивна потужність: 100 аркушів 80 г/м2
- Діаметр пробивного отвору: 5.5 мм
- Відстань між пробивними отворами: 80 мм
- металева лінійка, що висувається одночасно з двох сторін на однакову відстань, дозволяє легко вирівняти та відцентрувати стос паперу (без поділок)
- Розміри діркопробивача: 275 х 180 х 260 мм
Діркопробивачі Buromax - це якість і надійність!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Антискользящая подошва | Да |
| Расстояние между пробитыми отверстиями | 80 мм |
| Диаметр пробитого отверстия | 5.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Максимальное количество листов | 100 шт |
| Материал | Металл |
| Фиксатор | Да |
| Размеры | |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 75 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Цена: 2 383 ₴




