
Діркопробивач Buromax BM.4039-01 металевий (до 10 аркушів), чорний
- В наличии
- Код: BM.4039-01
68 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корпус діркопробивача BUROMAX виготовлений з металу. Підошва оздоблена пластиковим контейнером, який знімається, для збору відходів висічки.
Металевий діркопробивач BUROMAX легко і швидко проб'є заявлену кількість аркушів.
- Матеріал: метал
- Пробивна потужність: 10 аркушів 80 г/м2
- Діаметр пробивного отвору: 5,5 мм
- Відстань між пробивними отворами: 80 мм
- Розміри діркопробивача: 100х55х50мм
- Колір: чорний
Діркопробивачі BUROMAX - це якість і надійність!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Антискользящая подошва | Да |
| Расстояние между пробитыми отверстиями | 80 мм |
| Диаметр пробитого отверстия | 5.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Максимальное количество листов | 10 шт |
| Материал | Металл |
| Фиксатор | Да |
| Размеры | |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Цена: 68 ₴

