
Діркопробивач металевий до 25 аркушів Buromax Morandi Style бордовий BM.4042-13
- В наличии
- Код: BM.4042-13
186 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металевий діркопробивач серії MORANDI STYLE від BUROMAX - незамінний аксесуар при роботі з документами, легко та швидко проб'є заявлену кількість аркушів паперу. Ідеальний інструментом для вашого офісу чи дому, який поєднує в собі надійність, ефективність і стильний сучасний дизайн, що створює гармонійне доповнення до будь-якого робочого простору.
- Пробивна потужність: до 25 аркушів паперу щільністю 75-80 г/м²
- Металева підошва та механізм, металевий важіль
- Знімний пластиковий контейнер для збору відходів висікання
- Діаметр отвору: 5,5 мм
- Міжцентрова відстань: 80 мм
- Фіксатор закритого положення
- Висувна лінійка з форматною шкалою А4, B5, А5, B6, А6
- Прогумована пластикова вставка на важелі попереджає сковзанню руки під час роботи
- Розмір: 115х96х89 мм
- Індивідуальна упаковка: картонна коробка з европідвісом
Придбайте інші канцелярські товари серії MORANDI STYLE та зберіть власну, неповторну, трендову колекцію для гармонії і гарного настрою під час роботи!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Антискользящая подошва | Да |
| Расстояние между пробитыми отверстиями | 80 мм |
| Диаметр пробитого отверстия | 5.5 мм |
| Цвет | Бордовый |
| Количество пробиваемых отверстий | 2 |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Максимальное количество листов | 25 шт |
| Материал | Металл |
| Фиксатор | Да |
| Размеры | |
| Высота | 89 мм |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 96 мм |
- Цена: 186 ₴







