
Калькулятор Brilliant 12 розрядів BS-0111
- В наличии
- Код: BS-0111
592 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Калькуляторнастільний професійний BRILLIANT
- 12-розрядів(кількість цифр на екрані)
- дворівневапам'ять
- перемикачікількості знаків після коми і округлення
- заміназнака числа
- клавішавидалення останньої цифри
- клавішіподвійного і потрійного нуля
- клавішаMU (торгова націнка)
- клавішаGT (сума всіх операцій)
- літієвабатарейка / сонячна батарея
- клавішаобчислення відсотка
- однорядковийцифровий дисплей, антибліковий
- пластиковийкорпус, пластикові клавіші із захистом від залипання
- розмір140х176х45 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brilliant |
| Вид | Настольный |
| Цвет | Черный |
| Разрядность | 12 |
| Тип | Бухгалтерский |
| Размеры | |
| Длина | 176 мм |
| Толщина | 45 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Цена: 592 ₴

