
Степлер Buromax BM.4258-01 металевий 20 аркушів JOBMAX чорний
- В наличии
- Код: BM.4258-01
79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Металевий степлер серії JOBMAX від BUROMAX підкреслить індивідуальність і стане незамінним атрибутом в роботі. Скріплює заявлену кількість аркушів (20 арк. паперу 80 г / м²) і навіть більше. Корпус виготовлений з металу з пластиковою кольоровою накладкою, яка перешкоджає ковзанню руки, що робить роботу з ним комфортної і металевою підошвою. Степлер підходить для щоденного використання як вдома, так і в офісі.
Матеріал: метал
Пробивна потужність: 20 аркушів
Кольори: чорний, синій, сірий, зелений
Тип скріплення: закритий, відкритий, прямий
Скоба: №24/6, №26/6
Глибина закладання паперу: 50 мм
Розміри степлера: 112х44х34мм
Степлери BUROMAX - надійність, функціональність і зручність!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
| Выдвижной механизм замены скоб | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
| Максимальное количество листов | 20 шт |
| Максимальный отступ от края листа | 50 мм |
| Материал | Металл |
| Тип управления | Ручное |
| Размеры | |
| Высота | 34 мм |
| Длина | 112 мм |
| Ширина | 44 мм |
- Цена: 79 ₴

