
Степлер Buromax BM.4214-01 пластиковый до 20 л. (скобы No24, 26), черный
- В наличии
- Код: BM.4214-01
79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний пластиковий степлер BUROMAX - скріплює заявлену кількість аркушів (20 арк. паперу 80 г / м²) і навіть більше! Корпус виготовлений із пластику. Степлер підходить для щоденного використання в офісі, так як дозволяє працювати з великими обсягами документів.
Матеріал: пластик
Пробивна потужність: 20 аркушів
Наявність дестеплера: ні
Тип скріплення: закритий
Скоба: №24/6, №26/6
Глибина закладання паперу: 45 мм
Розміри степлера: 100х30х50 мм
Колір: чорний
Степлери BUROMAX - надійність, функціональність і зручність!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
| Глубина сшивания | 45 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальное количество листов | 20 шт |
| Материал | Пластик |
| Тип управления | Ручное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 79 ₴


