
Степлер Buromax BM.4213-01 пластиковий 15 акрушів чорний
- В наличии
- Код: BM.4128-02
147 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пластиковий степлер JOBMAX скріплює до 15 аркушів паперу щільністю80 г/м².
Корпус виготовлений з пластику. Степлер підходить для щоденного використання в офісі, так як дозволяє працювати з великими обсягами документів.
Матеріал: пластик
Пробивна потужність: 15 аркушів
Наявність дестеплера: ні
Тип скріплення: закритий, відкритий
Скоба: №24/6
Глибина закладання паперу: 53 мм
Розміри степлера: 110х30х48 мм
Колір: чорний
Степлери BUROMAX - надійність, функціональність і зручність!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Страна производитель | Украина |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальное количество листов | 12 шт |
| Материал | Пластик |
| Тип управления | Ручное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 48 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: 147 ₴


