
Степлер Buromax BM.4260-04 металлический до 25арк. скобы No24/6; 26/6, MORANDI STYLE. зелений
- В наличии
- Код: BM.4260-04
133 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Металевий степлер серії MORANDI STYLE від BUROMAX - для скріплювання документів і паперових матеріалів у побутових та офісних умовах. Може використовуватися працівниками офісів, закладів освіти, установ, а також іншими користувачами, що мають потребу в обробці паперової документації.
• комбінований важіль – металева основа та пластикова рельєфна частина
• прогумована накладка на підошві – запобігає ковзанню інструменту та подряпинам на робочій поверхні
Технічні характеристики
• пробивна потужність – 25 аркушів паперу щільністю 80 г/м²
• тип механізму – пружинний
• тип скріплення – закритий, відкритий
• скоби – №24/6, №26/6
• глибина закладання паперу – 65 мм
• матеріал підошви та механізму – метал
• колір – зелений
• розміри – 133×38×55 мм
Склад
Метал, пластик
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Страна производитель | Украина |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Максимальное количество листов | 25 шт |
| Материал | Металл |
| Прорезиненная ручка | Да |
| Тип управления | Ручное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 55 мм |
| Длина | 133 мм |
| Ширина | 38 мм |
- Цена: 133 ₴



