
Лоток горизонтальний Buromax 3 в 1, 350x295x270мм, металевий, чорний
- В наличии
- Код: BM.6252-01
820 ₴
Горизонтальний лоток «3 в 1» від BUROMAX – надійний та довговічний інструмент для організації робочої зони, зберігання каталогів, журналів, проспектів та інших паперів формату А4.
Лоток виготовлений із металевої сітки, складається з трьох елементів і має відкриту скошену передню частину, що дозволяє виймати необхідні документи швидко та легко.
- Матеріал: антикорозійний метал
- Покриття: фарба, стійка до механічних впливів та ультрафіолету (не дряпається, не витирається, не вигорає)
- Розмір: 350x295x275 мм, допустимі відхилення параметрів ±5 мм
- Кількість відділень: 3
- Міцна конструкція
- Згладжені шви на виробі забезпечують безпеку у використанні
Горизонтальний металевий лоток BUROMAX ідеально доповнить Ваш інтер’єр і стане незамінним аксесуаром на робочому столі. Це надійний, затребуваний офісний товар відмінної якості!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BUROMAX |
| Вид | Горизонтальный |
| Цвет | Черный |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество отделений | 3 |
| Расположение | Настольное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 27 мм |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 29 мм |
- Цена: 820 ₴

