
Лоток для паперів металевий вертикальний Buromax сріблястий BM.6260-24
- В наличии
- Код: BM.6260-24
339 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Вертикальний лоток від BUROMAX – довговічний інструмент для зберігання каталогів, журналів, проспектів та інших паперів формату А4.
Лоток виготовлений із металевої сітки, а передня відкрита частина дозволяє легко діставати необхідні папери.
- Місткість: до 800 аркушів
- Матеріал: антикорозійний метал
- Покриття: фарба, стійка до механічних впливів та ультрафіолету (не дряпається, не витирається, не вигоряє)
- Розмір: 100x220x300 мм, допустимі відхилення параметрів ±5 мм
- Міцна конструкція
- Згладжені шви на виробі забезпечують безпеку використання
Вертикальний лоток BUROMAX ідеально доповнить Ваш інтер’єр та стане незамінним аксесуаром на робочому столі. Це надійний, затребуваний офісний товар чудової якості!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BUROMAX |
| Вид | Вертикальный |
| Цвет | Серый |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество отделений | 1 |
| Расположение | Настольное |
| Размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Цена: 339 ₴

