
Пензель ROSA BREEZE 1226F синтетика плоска №7 1226F07
- В наличии
- Код: 1226F07
90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Серія BREEZE – пензлі з тонкого м’якого синтетичного волосу, що ідеально підійдуть для роботи як з акриловими фарбами, а також можуть використовуватись для акварелі. М’який, при цьому пружний світло бежевий ворс з темно-сірим кінчиком, добре тримає форму до та після змочування, легко керується в роботі. Дозволяє прописувати деталі та дуже тонкі лінії.
Ступінь жорсткості: **
Форми пензлів на короткій ручці серії BREEZE: кругла, плоска, овальна, кутова.
Синтетика плоска, BREEZE 1226 F, ROSA
• Утримують багато фарби
• Після змочування пучок формує плаский та тонкий кінчик.
• Для чітких ліній та смуг, створення плавного переходу одного кольору в інший; нанесення широких рельєфних рівних мазків, заливок, фону та змішування кольорів.
• Добре контрольований пружний волос використовується для прописування візерунків, дрібних елементів.
• Номери: 00, 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rosa |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 200 мм |
| Длина ворса | 22 мм |
| Длина ручки | 140 мм |
| Применение кисти | Все виды живописи |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал ворса | Синтетический |
| Номер кисти | 7 |
| Тип | Кисть художественная |
| Тип кисти | Плоская |
- Цена: 90 ₴





