
Лоток для паперів вертикальний 3 в1, 310x295x240мм, металевий, чорний
- В наличии
- Код: BM.6264-01
761 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вертикальний лоток для паперу 3 в 1 від BUROMAX – довговічний інструмент для зберігання каталогів, журналів, проспектів та інших паперів формату А4. Лоток виготовлений із металевої сітки, а передня відкрита частина дозволяє легко діставати необхідні папери. Кількість відділень: 3. Матеріал: антикорозійна металева сітка. Покриття: фарба, стійка до механічних впливів та ультрафіолету (не дряпається, не витирається, не вигоряє). Розмір: 310x295x240 мм, допустимі відхилення параметрів ±5 мм Міцна конструкція. Місткість: до 2400 аркушів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BUROMAX |
| Вид | Вертикальный |
| Цвет | Черный |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество отделений | 4 |
| Расположение | Настольное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 295 мм |
- Цена: 761 ₴

