
Пенал м'який YES PH-34 Minecraft Arrow
- Нет в наличии
- Код: 533678
181 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Пенал PH-34 Minecraft Arrow від бренду YES – класичний та універсальний!
Прозорий пенал PH-34 від бренду YES допоможе тримати все необхідне канцелярське приладдя у порядку та швидко його знаходити!
Пенал PH-34 від бренду YES має класичну форму, виконаний з легкого та прозорого матеріалу, приємного на дотик. Компактна форма не заніматиме багато місця в рюкзаку, портфелі чи сумці. Одне об’ємне відділення дозволяє взяти з собою все необхідне.
Особливості конструкції пеналу PH-34 від бренду YES:
- компактний об’єм - пенал не займає багато місця, його зручно носити з собою;
- легкість та зручність у використанні - завдяки якісній фурнітурі, лаконічній формі та прозорому матеріалу;
- приємний на дотик матеріал, легко чиститься.
Розміри та матеріал виконання PH-34 від бренду YES:
- Матеріал: нейлон
- Розмір: 21 x 6 х 4 см
ТМ YES – це завжди сучасний дизайн та функціональні переваги!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Длина | 21 см |
| Диаметр | 4 см |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 6 см |
- Цена: 181 ₴




