
Пенал Kite Rick & Morty RM25-680
- Нет в наличии
- Код: RM25-680
261 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Шкільний пенал RM25-680 виконаний із міцного поліестеру. Лаконічна модель з 1 відділенням на блискавці. Пенал дуже легкий та компактний: у ньому легко знайти необхідну канцелярію. Завдяки чудовій місткості, все необхідне письмове приладдя завжди буде під рукою.
Кольори довго зберігають свою первинну насиченість, а застібка працює надійно та плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіку, чудово справляються із частим використанням на кожному уроці.
Модель рекомендована для учнів середньої та старшої школи. Креативний дизайн у популярній ліцензії Rick and Morty сподобається підліткам.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
- 1 основне відділення на блискавці – зручне та містке;
- розмір: 8,5x19,5x3 см – компактний та легенький;
- матеріал – зносостійкий поліестер, усередині – міцна підкладка;
- стильний дизайн в ліцензії Rick and Morty – для натхнення;
- декор: об'ємний друк, брелок-підвіска з тасьми.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 30 г |
| Висота (см) | 8 см |
| Довжина (см) | 19.5 см |
| Ширина (см) | 3 см |
- Цена: 261 ₴






