
Пенал Kite TMNT Tales of the TMNT NT25-642
- В наличии
- Код: NT25-642
240 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Шкільний пенал Kite NT25-642 – стильна, легенька та компактна модель, виконана з міцного поліестеру. Пенал дозволяє розмістити все необхідне письмове приладдя та інші канцелярські дрібниці. Модель практично не займає місця в рюкзаку та радує неймовірно легкою вагою. Цей пенал – лаконічний, зручний та практичний, зі своєю неповторною родзинкою.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, чудово справляються з регулярним використанням на кожному уроці.
Яскравий дизайн у сміливій та емоційній ліцензії Teenage Mutant Ninja Turtles даруватиме натхнення.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
• 1 відділення – містке та лаконічне;
• застібка – практична блискавка;
• розмір: 7x19x4 см – дуже компактний та легенький;
• матеріал – зносостійкий поліестер, усередині – міцна брендована підкладка;
• стильний дизайн для гарного настрою
• декор: сублімаційний друк.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 30 г |
| Висота (см) | 7 см |
| Довжина (см) | 19 см |
| Персонажи | Ninja Turtles |
| Ширина (см) | 4 см |
- Цена: 240 ₴






