
Пенал Kite K25-2703-2
- Нет в наличии
- Код: K25-2703-2
337 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Пенал Kite K25-2703-2 — це стильний та практичний аксесуар для тих, хто цінує зручність та мінімалізм. Оригінальний, легенький та компактний, він ідеально підходить для щоденного використання: для навчання, творчості та хобі.
Лаконічний дизайн із гармонійним поєднанням кольорів пасує підліткам і молоді, які люблять трендові речі з характером. М’яка об’ємна ручка додає пеналу цікаву родзинку, робить його неймовірно зручним та стильним. Просторе відділення на блискавці дозволяє вмістити все необхідне — канцелярію, дрібниці чи навіть косметику. Цей пенал охайно збереже всі важливі дрібнички та легко поміститься у сумку чи рюкзак.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
• 1 просторе відділення на блискавці — зручний доступ до вмісту;
• ущільнена об’ємна ручка — оригінальний дизайн та зручне користування;
• гладенька щільна тканина — міцна та приємна на дотик;
• надійна фурнітура — ідеальна для активного щоденного використання;
• розмір 8х19,5х7 см — компактний і місткий;
• універсальний — можна використовувати як пенал та косметичку;
• сучасний лаконічний дизайн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 55 г |
| Висота (см) | 8 см |
| Довжина (см) | 19.5 см |
| Ширина (см) | 7 см |
- Цена: 337 ₴






