
Пенал Kite K25-2702-1
- Нет в наличии
- Код: K25-2702-1
487 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Пенал Kite K25-2702-1 — зручне і стильне рішення для підлітків та молоді. Завдяки просторому відділенню на блискавці, він зберігає всі необхідні речі в порядку, а дві зовнішні кишені дають можливість організувати канцелярські дрібнички. Внутрішня кишеня-роздільник дозволяє зручно організувати вміст, що не витрачати час на пошуки та не відволікатися на уроках.
Модель виготовлена із гладенької щільної тканини, що не тільки надає їй стильного вигляду, але й забезпечує надійність у використанні. Лаконічний дизайн з гармонійною палітрою кольорів робить пенал ідеальним для тих, хто цінує мінімалізм і практичність. Його компактний розмір дозволяє зберігати все необхідне, не займаючи багато місця в рюкзаку.
Крім того, цей пенал можна використовувати не лише для канцтоварів, але й як косметичку, що робить його універсальним аксесуаром для повсякденного використання. Міцний поліестер гарантує надійність, тому пенал стане вашим надійним помічником протягом довгого часу.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків та шкільних аксесуарів, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Особливості:
- 1 відділення на блискавці;
- 2 зовнішні кишені;
- внутрішня кишеня-роздільник на блискавці;
- розмір: 9,5x20x11,5 см;
- міцні зносостійкі матеріали та надійна фурнітура;
- стильний дизайн – для натхнення;
- універсальний – можна використовувати як косметичку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 100 г |
| Висота (см) | 11.5 см |
| Довжина (см) | 20 см |
| Ширина (см) | 9.5 см |
- Цена: 487 ₴







