
Рюкзак GoPack Teens 162L-1
- Нет в наличии
- Код: GO25-162L-1
1 433 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак GO25-162L-1 – неймовірно містка модель для школи, університету та міста. Наплічник має 3 основні відділення, зручні кишені, стильний дизайн та відмінну якість. Трендовий рюкзак рекомендований для дорослих та підлітків від 13 років (зростом від 145 до 175 см). Ідеальний варіант для активної людини з масою захоплень.
Це саме та модель, яка може бути і шкільним рюкзаком для старшокласника, і рюкзаком для поїздок, подорожей чи прогулянок із друзями. Місткий, легкий, практичний: цей рюкзак стане вірним супутником і частиною стилю.
Особливості рюкзака:
- Анатомічна дихаюча спинка – зручна та комфортна.
- Широкі та зручні S-подібні лямки, м’які та дихаючі зсередини.
- Нагрудний ремінь зручно фіксує лямки та збалансовує навантаження.
- М'яка ущільнена ручка-переноска.
- 3 місткі відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії та інших речей.
- Усередині: кишеня для ноутбука чи планшета.
- 1 передня кишеня для інших дрібниць.
- 2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса.
- Дизайн рюкзака та його патерн чудово впишеться у модний стиль тінейджера.
- Застібки надійно вшиті, легко та плавно відкриваються.
- Стійке та надійне ущільнене дно.
- Світловідбивні елементи для безпеки в темну пору доби.
- Основний матеріал та матеріал підкладки — міцний та зносостійкий поліестер.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 18 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 19 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | XL(больше 175 см), L(145-175 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 32 см |
- Цена: 1 433 ₴











