
Рюкзак GoPack Education каркасний 597M-2 Lovely Bears 38х28х15 см, 130-145 см
- Нет в наличии
- Код: GO25-597M-2
2 085 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Каркасний рюкзак GO25-597M-2 – комфортна шкільна модель із запатентованою ортопедичною спинкою Ergo Kids для дітей 6-10 років, зростом 130 - 145 см.
Рюкзак стильний, практичний та дуже комфортний для спини. Він сприяє підтримці правильної постави та допомагає зберігати канцелярське приладдя в ідеальному порядку.
Привабливий дизайн ефектно прикрасить шкільний образ та подарує натхнення. З таким гарним та зручним рюкзаком навчання приноситиме лише радість та позитивні емоції.
Особливості рюкзака:
- Запатентована ортопедична спинка Ergo Kids, з м'якими та дихаючими подушечками.
- Широкі та зручні лямки анатомічної S-подібної форми.
- Нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження.
- Ергономічна ущільнена ручка, ручка-петля – для зручності зберігання та перенесення рюкзака.
- 2 місткі відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники та фіксуюча резинка допомагають акуратно складати речі.
- 1 передня містка кишеня для невеличкого пенала.
- 2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса.
- Декор: аплікація із плюшу, декоративні бантики, об'ємний друк, м'який брелок-підвіска.
На що варто звернути увагу батькам:
- Блискавки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Металеві пулери на застібках зручно лежать у руці та не вислизають з пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі у темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнене, стійке та має пластикові ніжки.
- Основний матеріал: EVA, міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Підкладка виготовлена із міцного поліестеру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 15 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 12.5 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 28 см |
- Цена: 2 085 ₴











