
Рюкзак GoPack Education Teens 140L-1 фіолетовий
- В наличии
- Код: GO25-140L-1
1 042 ₴
Рюкзак GO24-140L-1 — це базова модель, що поєднує стильний дизайн та чудовий функціонал. Легкий і супер зручний наплічник підійде як для школярів від 13 років, так і для дорослих зростом від 145 до 175 см.
Це універсальний рюкзак, що має лаконічний дизайн та вміщує все необхідне для повсякденних справ — книги, гаджети, важливі дрібнички. Його елегантний мінімалістичний дизайн пасуватиме до будь-якого стилю одягу. Легкий і комфортний для спини, який зручно носити щодня.
Це маст-хев, який підходить для будь-якого моменту. Доречний у школі, на прогулянці чи в дорозі. Сучасний, стильний і практичний — він стане важливою частиною вашого гардеробу, додаючи легкості та комфорту в повсякденне життя.
Особливості рюкзака:
- Ущільнена комфортна спинка.
- Ручка-петля для того, щоб наплічник можна було тримати в руці або повісити на гачок.
- Широкі лямки рівномірно розподіляють вагу рюкзака і не натирають плечі.
- 2 містких відділення.
- У основному ввідділенні — кишеня для ноутбука. У другому — внутрішня кишеня з сіточкою, кишеня для телефону, зарядного пристрою та органайзер.
- Об’ємна фронтальна кишеня для дрібниць.
- Бічна кишеня на блискавці. У застебнутому положенні можна використовувати для зберігання чогось невеликого і плоского, а у відкритому — в кишеню легко поміститься пляшечка з водою або термос.
- Ущільнене міцне дно.
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Поєднання мембранної тканини з поліестером.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Вес | 556 г |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 14 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 15 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 29 см |
- Цена: 1 042 ₴










