
Рюкзак шкільний YES S-52 Ergo Yes style 36 х 28 х 13 см, 13 л, фіолетовий (556126)
- В наличии
- Код: 556126
1 206 ₴
Унікальна модель S-52 Ergo, торгової марки YES, для дівчаток молодшого шкільного віку. Легка і функціональна модель розроблена з урахуванням вимог до функціоналу рюкзаків для для даної вікової категорії.
Модель рюкзака із інноваційною системою 3S.
Завдяки впровадженої розробці суттєво знижується навантаження на хребет, мінімізується тиск на плечі при ходьбі.
Характеристики:
- Ортопедична спинка рюкзака посилена пом'якшуючими накладками, відповідає стандартам і зберігає поставу дитини;
- Рельєфні накладки з Air Mesh покриттям, забезпечують повітрообмін, і запобігають запотівання спини;
- Широкі лямки анатомічної, S-образної, форми, регулюються по довжині, не тиснуть на плечі;
- Система "Quick setup" - дозволяє, за допомогою кілець на кінці ременя, легко регулювати довжину лямок не знімаючи рюкзак зі спини;
- Поперечний ремінь фіксує положення рюкзака і забезпечує рівномірний розподіл навантаження на спину дитини;
- Передбачено коригування положення поперечного ременя, в залежності від росту дитини;
- Дно рюкзака ущільнене, захищене від вологи та бруду;
- М'яка ущільнена ручка, ручка - петля;
- Світловідбиваючі елементи для безпеки дитини на дорозі в темну пору доби або в сутінках.
Бонус моделі та дизайну:
- захисний чохол від дощу, захований під блискавкою в нижній частині спинки;
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 3
Всередені:
- відділи для правильної організації шкільного приладдя;
- ущільнене відділення з флісовою підкладкою для гаджетів;
- органайзер;
- кишеня з карткою для особистих даних;
Матеріал: поліестер
Розмір: 36 х 28 х 13 см
Розмір по сітці: S
Обсяг, л: 13
Вага, кг (+/- 10%): 0,75
Модель S-52 Ergo, торгової марки YES, ідеальна для дітей молодшого шкільного віку!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 750 г |
| Высота | 36 см |
| Глубина | 13 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 13 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер | Малый |
| Размер (рост) | S(115-130 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 28 см |
- Цена: 1 206 ₴




