
Пенал Kite 12x21.5x7 см, рожевий (K24-2700-2)
- Нет в наличии
- Код: K24-2700-2
428 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пенал Kite K24-2700-2 виготовлений із міцного поліестеру. Трендовий аксесуар, який можна використовувати як шкільний пенал чи модну косметичку. Він бездоганно впорядкує ручки, олівці та канцелярські дрібниці, а також подарує естетичне задоволення.
Модель поєднує в собі вражаючу місткість та стильний дизайн. Об’ємне відділення, наявність кишеньок та органайзеру допоможуть підтримувати ідеальний порядок всередині.
Стильний дизайн з трендовим поєднанням кольорів підкреслить ваш бездоганний смак. У тандемі із рюкзаком Kite K24-2587M-2 створює ефектний дует у єдиній капсулі.
Особливості:
- 1 дуже містке основне відділення на блискавці;
- 2 кишені всередині об’ємного відділення;
- додатковий клапан на блискавці з резинками для фіксації олівців та ручок;
- ручка-петля для зручного використання;
- розмір: 12х21,5х7 см;
- міцні зносостійкі матеріали та надійна фурнітура;
- усередині – міцна брендована підкладка;
- стильний дизайн – можна зібрати стильну капсулу із рюкзаком;
- універсальний – можна використовувати як косметичку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 78 г |
| Высота | 12 см |
| Длина | 21.5 см |
| Цвет | Розовый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 7 см |
- Цена: 428 ₴





