
Пенал Kite DC Comics Batman DC24-599-2, чорний
- Нет в наличии
- Код: DC24-599-2
494 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Шкільний пенал Kite DC24-599-2 – супер-зручна, містка та стильна модель. У об'ємному відділенні на блискавці можна розмістити повсякденний набір письмового приладдя та канцелярських дрібниць.
Всередині пеналу розташований зручний органайзер з фіксуючою резинкою на 8 предметів, який допоможе завжди підтримувати ідеальний порядок. Додаткова вкладка допоможе зручно розмістити всі канцелярські предмети. Для дрібниць передбачена практична сітчаста кишенька на блискавці. Пенал рекомендований для учнів середньої школи.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіку та чудово справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення з додатковою вкладкою – щоб помістилося усе необхідне;
- органайзер із фіксуючою резинкою на 8 предметів – для ідеального порядку;
- розмір: 22x8,5x4,5 см – компактний, місткий, чудово вміщується у рюкзаку;
- сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби;
- усередині – міцна підкладка;
- стильний дизайн в ліцензії DC – можна зібрати круту капсулу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 160 г |
| Высота | 8.5 см |
| Длина | 22 см |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Персонажи | Batman |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 4.5 см |
- Цена: 494 ₴







