
Рюкзак шкільний Kite Education tokidoki 37x27.5х12.5 см, 13.5 л ,бузковий (TK24-763S)
- В наличии
- Код: TK24-763S
2 540 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак шкільний Kite TK24-763S – напівкаркасна модель, виконана з міцного поліестеру. Стильний дизайн даруватиме натхнення та впевненість. Продумана організація простору зі зручними кишенями та відділеннями допоможе завжди підтримувати вміст рюкзака в порядку. Ортопедична конструкція забезпечує максимальний комфорт для дитини та сприяє підтримці правильної постави. Рекомендована для дітей віком 6-8 років та зростом 115 – 130 см.
Рюкзак зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Kids з м'якими дихаючими подушечками повторює природні вигини спини;
- комфортні дихаючі лямки S-подібної форми знижують навантаження на плечі;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки та рівномірно розподіляє вагу;
- велика фронтальна кишеня на блискавці;
- 2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або невеликого термоса;
- м'яка ущільнена ручка-переноска;
- текстильна ручка-петля;
- ущільнене прогумоване PU-дно, яке легко миється;
- світловідбивні елементи з 4 сторін – щоб дитину було видно в темний час доби;
- надійна фурнітура – блискавки працюють плавно, пуллери – з приємним на дотик гумовим напиленням;
- знімний гаманець на карабіні – стильний та функціональний;
- декор: підвіска-брелок, гумовий бейдж на липучці.
Рюкзак всередині:
- 2 відділення – місткі та просторі;
- кишеня для планшета з м'яким плюшем всередині – для дбайливого зберігання гаджета;
- кишеня для телефону з плюшевою вставкою для захисту екрану;
- внутрішня система роздільників з фіксуючою резинкою – для зошитів і книжок;
- зручна знімна ключниця;
- поле для персональних даних власника;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишені;
- міцна брендована підкладка.
До цього рюкзака ідеально пасуватимуть пенали TK24-622, TK24-662 та сумка для взуття TK24-600M в ліцензії tokidoki.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Вес | 772 г |
| Высота | 37 см |
| Глубина | 12.5 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Сиреневый |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 13.5 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | S(115-130 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 27.5 см |
- Цена: 2 540 ₴










