
Рюкзак GoPack Education напівкаркасний Just Enjoy 38x28x13 см, 15 л, бузковий (GO24-165M-2)
- Нет в наличии
- Код: GO24-165M-2
1 797 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Напівкаркасний ортопедичний рюкзак GO24-165M-2 призначений для школярів 6-10 років (зростом від 130 до 145 см). Ця модель порадує дітей стильним та яскравим дизайном, а батьків вразить чудовою якістю та продуманим функціоналом.
Особливості рюкзака:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з дихаючої тканини.
- Широкі та зручні лямки, нагрудний ремінь, м'яка ущільнена ручка, ручка-петля – дбають про комфорт дитини.
- Стильна обтічна форма «мушля» з ущільненою передньою панеллю.
- 2 відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники, органайзер для канцелярії та кишеньки допомагають акуратно складати речі.
- 2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса.
- Оригінальні гумові бейджі та гумова підвіска.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, легко і плавно відкриваються.
- Металеві пулери на замках мають круглу форму та доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі у темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнене та доповнене стійкими ніжками, завдяки цьому воно менше брудниться.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Підкладка виготовлена із міцного поліестеру.
Шкільний рюкзак допоможе привчити дитину до порядку та акуратності, адже він має продуманий функціонал та яскравий дизайн, який щодня підніматиме настрій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Вес | 800 г |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 13 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 15 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 28 см |
- Цена: 1 797 ₴










