
Пазли Dodo Квіткова крамниця на 300 елементів (300590)
- Нет в наличии
- Код: 300590
124 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Пазл Dodo «Квіткова крамниця» – це ваш квиток до витонченого світу квіткової краси та витонченого смаку. Цей пазл для дорослих і підлітків на 300 елементів розкриває чарівну квіткову крамницю, де знаходиться неймовірна різноманітність квітів.
Працівники крамниці турботливо доглядають за кожною квіткою, готуючи їх до нового етапу життя у своїх нових домівках. Пані з сусіднього будинку завітала за новим букетом свіжозрізаних тюльпанів, виявляючи свою любов до квіткової краси. А молодий хлопець вибіг за букетом, готовий подарувати його своїй коханій.
Особливість цієї серії полягає в тому, що пазли знаходяться в коробках-фасадах. Відкривши коробку, ви потрапите у внутрішній світ квіткової крамниці, а кожен елемент пазла дозволить вам глибше поринути у цю атмосферу неймовірної краси та тепла.
| Вік | 8+ |
|---|---|
| Кількість елементів | 300 |
| Розмір пазла | 39 × 28 см |
| Розмір коробки | 20 × 6 × 16 см |
| Бренд | Dodo |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Количество составных элементов | 300 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Растения |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 160 мм |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
- Цена: 124 ₴






