
Пазли Dodo Ательє мод на 300 елементів (300601)
- Нет в наличии
- Код: 300601
124 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Пазл Dodo «Ательє мод» – це захоплюючий шанс відчути всю елегантність та витонченість модного світу. Цей пазл на 300 елементів відображає атмосферу стильного ательє, де створюються та оживають найяскравіші образи.
На ілюстрації ви побачите клієнтку, яка приміряє елегантну сукню для особливого заходу, талановиту кравчиню, що створює новий шедевр, який обов'язково приверне увагу, та керуючого, який вміло приймає замовлення на нові наряди. Кожен елемент цього пазлу – це особливі моменти із життя модного ательє.
Особливість цієї серії полягає в тому, що коробки, у якому знаходиться пазл, мають зображення фасадів, які миттєво переносять вас до атмосфери цього унікального закладу. Кожна деталь пазлу розкриє вам внутрішній світ ательє та зачарує вас його красою та грацією.
| Вік | 8+ |
|---|---|
| Кількість елементів | 300 |
| Розмір пазла | 39 × 28 см |
| Розмір коробки | 20 × 6 × 16 см |
| Бренд | Dodo |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Количество составных элементов | 300 шт |
| Материал | Картон |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Искусство |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 160 мм |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
- Цена: 124 ₴





