
Степлер пластиковий, 20 арк., (скоби №24; 26), 126х32х55 мм, чорний
- В наличии
- Код: BM.4203-01
197 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пластиковий степлер BUROMAX з продуманим і ергономічним дизайном підкреслить індивідуальність і стане незамінним атрибутом при роботі з документами. Скріплює заявлену кількість аркушів (20 арк. паперу 80 г / м²) і навіть більше. Корпус виготовлений з пластику з рельєфною вставкою чорного кольору. Степлер підходить для щоденного використання як вдома, так і в офісі.
- Матеріал: пластик
- Пробивна потужність: 20 аркушів
- Кольори: чорний, синій, сірий
- Тип скріплення: закритий, відкритий, прямий
- Скоба: №24/6, №26/6
- Глибина закладання паперу: 60 мм
- Розміри степлера: 126х32х55мм
Степлери BUROMAX - надійність, функціональність і зручність!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальное количество листов | 20 шт |
| Материал | Пластик |
| Прорезиненная ручка | Да |
| Тип управления | Ручное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 55 мм |
| Длина | 126 мм |
| Ширина | 32 мм |
- Цена: 197 ₴



