
Степлер пластиковий, 15 аркушів, (скоби №10), 111х28х43мм, чорний
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BM.4100-01
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний пластиковий степлер BUROMAX - скріплює заявлену кількість аркушів (15 арк. паперу 80 г / м²) і навіть більше! Корпус виготовлений із пластику з глянцевим покриттям. Степлер підходить для щоденного використання в офісі, так як дозволяє працювати з великими обсягами документів. Дана модель оснащена вбудованим пластиковим дестеплером для швидкого вилучення скоби - зручність і економія часу!
- Матеріал: пластик
- Пробивна потужність: 15 аркушів
- Наявність дестеплера: так
- Тип скріплення: закритий
- Скоба: №10
- Глибина закладання паперу: 50 мм
- Розміри степлера: 111х28х43 мм
- Колір: чорний
Степлери BUROMAX - надійність, функціональність і зручність!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальное количество листов | 15 шт |
| Материал | Пластик |
| Прорезиненная ручка | Нет |
| Тип управления | Ручное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Высота | 43 мм |
| Длина | 111 мм |
| Ширина | 28 мм |
- Цена: 95 ₴


