
Степлер пластиковий, PASTEL, 20 л., (скоби №24, 26), 111х62х32 мм блакитний
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: BM.4215
135 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пластиковий степлер BUROMAX серії PASTEL у поєднанні з іншим офісним приладдям цієї серії - надасть родзинку робочому місцю, підкреслить індивідуальність та стане незамінним атрибутом при роботі з документами. Корпус виготовлений із пластику з прогумованими вставками благородного сірого кольору. Степлер підходить для щоденного використання як удома, так і в офісі. Дана модель степлера оснащена вбудованим відділенням для зберігання запасних скоб – зручність та економія часу!
- Матеріал: пластик
- Пробивна потужність: 20 аркушів
- Кольори: рожевий, блакитний, м'ятний
- Наявність дестеплера: ні
- Тип скріплення: закритий
- Скоба: №24/6, №26/6
- Глибина закладання паперу: 45 мм
- Розміри степлера: 111х62х32 мм
Степлери BUROMAX – надійність, функціональність та зручність!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
| Тип управления | Ручное |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Материал | Пластик |
| Максимальное количество листов | 20 шт |
| Прорезиненная ручка | Да |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Длина | 111 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Высота | 32 мм |
- Цена: 135 ₴

