
Лоток вертикальний Axent 4042-01-A, 310x340x260 мм, пластиковий, чорний
- В наличии
- Код: 4042-01-A
308 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Лоток в розібраному вигляді.
Лоток вертикальний збірний на 4 відділення 4042-01-A від Axent призначений для зберігання в вертикальному положенні документів, каталогів, журналів, папок і інших документів формату А4. Виготовлений з міцного поліпропілену у формі сітки.
Завдяки лотку, документація зберігається в одному місці, і на робочому столі завжди ідеальний порядок. Розбірна конструкція дозволяє управляти шириною відділень на свій розсуд.
Вертикальний лоток від Axent зручний при транспортуванні і зберіганні. Компактно упакований зі схемою складання всередині. У комплект входять фірмові наклейки для маркування.
Плавний бічний скіс відкриває легкий доступ для вилучення документів.
Розмір 310x340x260 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Axent |
| Вид | Вертикальный |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 4 |
| Расположение | Настольное |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Размеры | |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Цена: 308 ₴

