
Лоток для документів вертикальний YES Hotch Potch, картонний (707313)
- В наличии
- Код: 707313
149 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лоток вертикальний "NEON" для зберігання документації та друкованої продукції А4 формату. Допоможе в організації та сортуванні документів, каталогів та ін., доповнить колекцію стильного канцелярського приладдя торгової марки Yes. Виготовлений зі щільного ламінованого картону. Розмір 32 х 25 х 8 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Вид | Вертикальный |
| Цвет | Розовый |
| Количество отделений | 1 |
| Расположение | Настольное |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 149 ₴



