
Лоток вертикальний металевий Axent 2120-01-A, 100x250x320 мм, чорний
- В наличии
- Код: 2120-01-A
373 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лоток вертикальний металевий Axent 2120-01-A виготовлений з металевої сітки. Якісне забарвлення та акуратні шви. Призначений для зберігання документів формату А4. Розмір: 100х250х320. Місткість – до 900 аркушів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Axent |
| Вид | Вертикальный |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Расположение | Настольное |
| Упаковка | Без упаковки |
| Размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Цена: 373 ₴

