
Лоток горизонтальний металевий Axent 2123-01-A, 80x280x340 мм, чорний
- В наличии
- Код: 2123-01-A
346 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Лоток горизонтальний Axent - це зручне рішення для організації порядку і акуратного зберігання документів, каталогів, журналів і чернеток на робочому столі. Зроблений з металевої сітки. Міцний матеріал, якісне фарбування і обробка країв забезпечують надійність і акуратний зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Горизонтальний лоток з металевої сітки Axent негроміздкий і в той же час стійкий та місткий. Призначений для зберігання документів формату А4. Розмір: 80x280x340 мм. Може стати доповненням до інших настільних аксесуарів Axent з цієї серії. Лотки аналогічної моделі можна ставити один на один.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Axent |
| Вид | Горизонтальный |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Расположение | Настольное |
| Упаковка | Без упаковки |
| Размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Цена: 346 ₴

