
Пенал без наповнення Kite Little Pony 1 відділення, 1 відворот 20x14x3.7 см рожевий (LP22-621)
- В наличии
- Код: LP22-621
272 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
Пенал Kite LP22-621 допоможе дитині завжди бути зібраною та організованою. Ідеальна модель для першокласників та учнів початкової школи віком від 6 років.
Все необхідне – в одному пеналі! Адже на заняттях діти не лише пишуть, а також розфарбовують, вирізають та малюють. Пенал із додатковим відворотом та внутрішнім органайзером здатен вмістити весь базовий набір канцелярії на кожен день. Зручно, коли усі потрібні канцтовари завжди під рукою.
У пеналі легко підтримувати порядок. Ручки, олівці, фломастери, ножиці, гумка та точила: кожен предмет буде на своєму місці, акуратно закріплений еластичною тасьмою.
Привабливий дизайн у наймилішій дитячій ліцензії My Little Pony ідеально поєднується з рюкзаком Kite LP22-555S та сумкою для взуття LP22-601M. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює чарівний шкільний комплект, який цілий рік підніматиме настрій і мотивуватиме вчитися із задоволенням.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Кожна деталь пеналу виконана бездоганно. Принт не тьмяніє, довго зберігає первинну яскравість. Внутрішнє ПВХ-покриття легко очистити від забруднень. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, відмінно справляються із частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 відділення з 1 відворотом – щоб усе необхідне завжди було під рукою;
- резинки для фіксації канцелярського приладдя – для ідеального порядку всередині пеналу;
- тканинне окантування забезпечує захист кромки від пошкоджень;
- Розмір: 20x14x3,7 см – дуже місткий;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – гарантія довгої служби;
- картонна вкладка з полем для розкладу – щоб графік уроків завжди був перед очима;
- матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер;
- внутрішнє оздоблення – практичне ПВХ-покриття;
- ліцензійний дизайн My Little Pony підніматиме настрій на кожному уроці;
- можна зібрати круту капсулу з рюкзаком та сумкою для взуття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 153 г |
| Высота | 20 см |
| Длина | 14 см |
| Цвет | Розовый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Персонажи | My Little Pony |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 3.7 см |
- Цена: 272 ₴




