
Пенал-підставка YES PH-M1 YES by Andre Tan
- В наличии
- Код: 532906
324 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трендовий дизайн від ANDRE TAN та унікальний конструктив пенала-підставки PH-M1, торгової марки Yes - хітова колаборація двох брендів!
Пенал має три положення: пенала і настільного стакана двох типів. Стійка підстава дозволяє використовувати пенал як стакан для письмового приладдя, висота стінок якого може регулюватися за допомогою загину верхньої частини пенала.
Характеристики:
- Кількість відділень: 1;
- Матеріал: поліестер;
- Надійна фурнітура;
- Розмір, см: 21 x 9 х 4;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Вес | 40 г |
| Высота | 4 см |
| Длина | 21 см |
| Цвет | Бежевый |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 9 см |
- Цена: 324 ₴



