
Пенал твердий YES подвійний HP-01 Shark 13х21х4 см чорний (533133)
- Нет в наличии
- Код: 533133
240 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пенал торгової марки Yes ідеально підійде для учнів молодших класів.
Зручний, компактний, не займає багато місця в рюкзаку.
Пенал-книжка оснащений двома місткими відділами, що закриваються на застібку-блискавку. Ручка, олівець, ластик - все буде впорядковано і красиво зберігатися всередині пенала.
Зсередини його легко чистити від слідів ручки і олівця.
Кількість відділень: 2
Кількість додаткових одворотів: -
Матеріал: поліестер.
Розмір: 13 х 21 х 4 см.
Зручний, компактний, не займає багато місця в рюкзаку.
Пенал-книжка оснащений двома місткими відділами, що закриваються на застібку-блискавку. Ручка, олівець, ластик - все буде впорядковано і красиво зберігатися всередині пенала.
Зсередини його легко чистити від слідів ручки і олівця.
Кількість відділень: 2
Кількість додаткових одворотів: -
Матеріал: поліестер.
Розмір: 13 х 21 х 4 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YES |
| Высота | 13 см |
| Длина | 21 см |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип | Пенал-книжка |
| Ширина | 4 см |
- Цена: 240 ₴




