
Рюкзак шкільний GoPack Education каркасний Love Dreamer 38x28x15 см (GO22-597S-1)
- Нет в наличии
- Код: GO22-597S-1
1 595 ₴
Каркасний рюкзак GO22-597S-1 – це шкільна модель з ортопедичною спинкою для дівчаток 6-8 років, зростом від 115 до 130 см.
Рюкзак стильний, практичний та дуже комфортний для спини. Він сприяє підтримці правильної постави і допомагає зберігати канцелярське приладдя в ідеальному порядку.
Стильний дизайн ефектно прикрасить шкільний образ та подарує натхнення. З таким гарним та зручним рюкзаком навчання приноситиме лише радість та позитивні емоції.
Особливості рюкзака GO22-597S-1:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з дихаючої.
- Широкі та зручні лямки, ергономічна ущільнена ручка, ручка-петля – ці продумані дрібниці дбають про комфорт дитини.
- Нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження.
- У рюкзаку 2 місткі відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники допомагають акуратно складати речі.
- 1 передня кишеня для пеналу.
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою або термоса.
Що сподобається дітям:
Об'ємний 3D-друк і ніжний патерн із сердечками сподобається юним мрійницям, стильно доповнить шкільний лук і додасть впевненості у власних силах.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Металеві пулери на замках мають круглу форму та доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці та не вислизають з пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі у темну пору доби.
- Дно рюкзака щільне, прогумоване — відмінно витримує вагу книг і добре миється.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод. Він стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена із міцного поліестеру.
GO22-597S-1 — можна брати до школи та на додаткові заняття. Місткий, комфортний, креативний — рюкзак подарує відчуття комфорту, стане вірним супутником в школі та частиною повсякденного стилю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoPack |
| Вес | 800 г |
| Высота | 38 см |
| Узоры и принты | Рисунок |
| Глубина | 15 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 13 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Нагрудный ремень, Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер | Малый |
| Размер (рост) | S(115-130 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 28 см |
- Цена: 1 595 ₴










