
Рюкзак ортопедичний Head 2 HD-198 39x28х17 см рожевий (502018067)
- В наличии
- Код: HD-198
1 077 ₴
+380 (50) 733-36-33
менеджер возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак шкільний ортопедичний
- 2 зовнішні кишені-сітки
- зміцнена ручка
- перегородка для ноутбука
- вихід для навушників
- вкрита флісом кишеня для мобільних пристроїв
- органайзер із кишенею на блискавці у передньому відділенні
- металеві брелоки бігунків на блискавках
- об'єм: 18 л
Комфорт та безпека:
- ортопедична, профільована губкою, спинка
- м’які лямки з можливістю регулювання довжини
- водонепроникна тканина
- світловідбиваючі елементи
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Head |
| Вес | 600 г |
| Высота | 38 см |
| Узоры и принты | Животные |
| Глубина | 17 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 25 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 28 см |
- Цена: 1 077 ₴



